به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرماندار خوانسار در گفتگو با  چشمه سار از افتتاح و بهره برداری از چندین طرح عمرانی در ایام دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.


 

سید حسن شفعتی با بیان این که این طرح ها و پروژها با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت گفت: افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار در سطح 27 و نیم هکتار و با اعتبار 233 میلیون ریال، خرید و نصب و بهره برداری شبکه دیجیتال با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون ریال در ایام دهه فجر انجام می شود.

وی افزود: از دیگر طرح های عمرانی شهرستان که در این دهه افتتاح خواهد شد، افتتاح بخش بازسازی شده سرداب امامزاده محمود علیه السلام است.

فرماندار خوانسار با تاکید بر تعدد پروژه های قابل افتتاح در این ایام تصریح کرد: بازدید از عملیات اتمام حفاری پروژه تونل مواصلاتی خوانسار – بوئین میاندشت با اعتبار 400 میلیارد ریال، بهره برداری از دیوار ساحلی و ساماندهی معابر با هزینه 300میلیون ریال و بهره برداری از پروژه فیبر نوری بخش دیگری از طرح های در دست بهره برداری است.

وی اضافه کرد: در بخش طرح های عمرانی روستاها نیز بهره برداری آسفالت شهرک های یک و دو با حجم شش هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال، بهره برداری آسفالت معابر شهرک سه، چهار و پنج با حجم سه هزار و 200 مترمربع و با اعتبار پنج میلیارد ریال انجام می شود.

شفعتی از رونمایی ضریح مطهر امامزاده هاشم علیه السلام و بازدید از عملیات پروژه مجتمع آبرسانی به 22 روستای شهرستان نیز خبر داد و افزود: کلنگ زنی ناحیه صنعتی رحمت آباد نیز در این دهه انجام می پذیرد.